Годинник настільний світле дерево BESTAR 1019DJY
Компанія Bestar виробляє одні з найкращих настільних аксесуарів з натурального дерева. Саме натуральне дерево, з його неповторною природною фактурою, надає виробам вишуканої елегантності й природної практичності.
Розміщені на робочому місці аксесуари Bestar створюють атмосферу затишку й гарного настрою, а продуманий функціональний дизайн додає до позитивних емоцій повсякденної практичності.
Годинник Bestar виготовлений з натурального дерева. Це гарний і практичний подарунок для ділової людини. Він створить затишок на робочому місці, а також підкреслить стиль і успішність свого власника.
Елемент живлення типу AA LR6/1500 - 1шт.
Карта світу, секундна стрілка у вигляді літака
Дефект: Невеличка тріщина на склі уцінений
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestar |
| Страна производитель | Гонконг |
| Тип часов | Настольные |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал подставки | Дерево |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры часов | |
| Ширина | 160 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Высота | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
- Цена: 572 ₴






