Годинник настільний червоне дерево 3607 QJU
Компанія Bestar виробляє одні з найкращих настільних аксесуарів з натурального дерева. Саме натуральне дерево, з його неповторною природною фактурою, надає виробам вишуканої елегантності й природної практичності.
Розміщені на робочому місці аксесуари Bestar створюють атмосферу затишку й гарного настрою, а продуманий функціональний дизайн додає до позитивних емоцій повсякденної практичності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestar |
| Страна производитель | Гонконг |
| Тип часов | Настольные |
| Тип механизма | Электронный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал подставки | Дерево |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Циферблат | Римские цифры |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры часов | |
| Ширина | 70 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Высота | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Червоний |
Информация для заказа
- Цена: 593 ₴





