Готовальня 4 предмети для кресленя циркуль запасні грифелі олівець тримач для олівця KR971130
Циркуль в пластиковому футлярі з олівцем, двома запасними грифелями і тримачем для олівця. Висота циркуля 10 см. На кінці однієї ніжки розташовується голка, на кінці іншої - пишучий предмет грифель.
Циркуль використовується для креслення кіл і дуг кіл, також може бути використаний для вимірювання відстаней. Застосовується в геометрії, кресленні, для навігації та в інших цілях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keyroad |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Готовальня |
| Материал изготовления | Металл |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Пишущий узел | Грифель 2 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 2мм |
| Пишучий вузол | Грифель 2 мм + олівець |
| Кількість предметів | 4 |
| Количество предметов | 4 |
| Кількість в упаковці | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴



