Готовальня 5 предметів для кресленя MF2114
Готовальня Memoris - Precious для креслення.
В комплекті:
- циркуль заввишки 12 см;
- два запасних грифеля;
- рейсфедер;
- пластиковий тримач для рейсфедера;
- запасна голка.
- В пластиковому футлярі на европідвісі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Memoris Precious |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип | Готовальня |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов | 5 |
| Пишущий узел | Грифель 2 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 2мм |
| Пишучий вузол | Грифель 2 мм |
| Кількість предметів | 5 |
| Кількість в упаковці | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
Информация для заказа
- Цена: 94 ₴



