Готовальня 2 предмети для кресленя циркуль грифелі MF2106
Циркуль Memoris-Precious металевий висотою 11 см у футлярі з грифелями. В комплекті: циркуль, пенал, бокс з грифелем. Розміри футляру: 14 х 3 х 1 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Memoris Precious |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип | Циркуль |
| Пользовательские характеристики | |
| Пишущий узел | Грифель 2 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 0,5мм |
| Пишучий вузол | Грифель 0,5 мм |
| Кількість предметів | 2 |
| Количество предметов | 2 |
| Кількість в упаковці | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴




