Циркуль метал та грифелі SС01002E 727545
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип | Циркуль |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов | 1 |
| Пишущий узел | Грифель 2 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 2мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Пишучий вузол | Грифель 2 мм |
| Кількість предметів | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴



