Металевий циркуль із механічним олівцем Memoris-Precious призначений для навчання та для роботи. Ним можна креслити кола та дуги кіл, вимірювати відстані. Інструмент використовують у геометрії, кресленні, а також для навігації тощо.
Циркуль MF21026 Memoris-Precious виготовлений із металу, тому його можна використовувати тривалий час. На кінці однієї ніжки розміщена голка, на кінці іншої — тримач з олівцем. Механічний олівець за потреби можна замінити. Висота циркуля — 12,5 см.
Компактний циркуль зручно носити з собою. Інструмент зберігається в пластиковому футлярі овальної форми з прозорою кришкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Memoris Precious |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип | Циркуль |
| Пишучий вузол | Грифель 0,5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов | 1 |
| Пишущий узел | Грифель 0,5 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 0,5мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
Информация для заказа
- Цена: 43 ₴



