Лупа включає два види лінз: основна лінза 3Х, додаткова лінза 10Х, компас
Діаметр основної лінзи: 90mm
Діаметр додаткової лінзи: 23mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | Ручной |
| Кратность увеличения | 6 х |
| Диаметр линзы | 90 мм |
| Наличие подсветки | Нет |
| Количество держателей | 1 шт |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Лупи |
| Особенности | З тримачем |
| Діаметр мм | 90 |
| Конструкция | Ручні |
Информация для заказа
- Цена: 99 ₴



