Діркопробивач пробивною потужністю 35 аркушів офісного паперу. Металевий корпус забезпечує міцність і довготривалий строк служби.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Металл |
| Цвет | Черный |
| Максимальное количество листов | 35 шт |
| Диаметр пробитого отверстия | 6 мм |
| Расстояние между пробитыми отверстиями | 80 мм |
| Фиксатор | Да |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Антискользящая подошва | Да |
| Количество пробиваемых отверстий | 2 |
| Размеры | |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Высота | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 35 |
| Діаметр пробитого отвору (мм) | 6 |
| Відстань між пробитими отворами (мм) | 80 |
| Кількість пробиваємих отворів | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 618 ₴



