Діркопробивач Eco-Eagle металевий на 2 отвори.
- Канцелярський офісний діркопробивач ТМ Eco-Eagle TY506 цільнометалевий механізм на два отвори.
- Пробивна потужність 10 аркушів, відстань між пробитими отворами 80 мм/
- Без вимірювача розділення на формати паперу/
- Зручний пластиковий резервуар для паперових решток/
- Діаметр пробитого отвору - 6 мм/
- Розмір: Ш/Г/В 11 х 5,5 х 2,8 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Линейка разделения на форматы | Нет |
| Фиксатор | Да |
| Размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між пробитими отворами (мм) | 80 |
| Діаметр пробитого отвору (мм) | 6 |
| Кількість пробиваємих отворів | 2 |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Лінійка поділу на формати | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴



