Канцелярський ергономічний діркопробивач ТМ Eagle Р6013В металевий на два отвори.
- Пробивна потужність 8 аркушів, відстань між пробитими отворами 80 мм;
- Без вимірювача розділення на формати паперу;
- Зручний пластиковий резервуар для паперових решток;
- Діаметр пробитого отвору - 6 мм;
- Розмір: Ш/Г/В 10,5 х 5,6 х 3,5 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Линейка разделения на форматы | Нет |
| Фиксатор | Да |
| Размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між пробитими отворами (мм) | 80 |
| Діаметр пробитого отвору (мм) | 6 |
| Кількість пробиваємих отворів | 2 |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Лінійка поділу на формати | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вид | Міні |
Информация для заказа
- Цена: 111 ₴



