Канцелярський офісний діркопробивач ТМ Eagle P5024B пластик з прогумованою вставкою.
- Пробивна потужність 8 аркушів, відстань між пробитими отворами 80 мм;
- Укомплектований пластиковою лінійкою розділення на формати паперу;
- Зручний пластиковий резервуар для паперових решток;
- Діаметр пробитого отвору - 5,5 мм;
- Розмір: Ш/Г/В 12,2 х 7,8 х 5 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Фиксатор | Да |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Размеры | |
| Длина | 78 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Высота | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особливості | З ергономічними вставками |
| Материал корпуса | Метал+пластик |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 8 |
| Діаметр пробитого отвору (мм) | 6 |
| Відстань між пробитими отворами (мм) | 80 |
| Кількість пробиваємих отворів | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 144 ₴




