

Степлер металический скоба №24/6‚ №26/6‚ мощность 20 листов EagleS7103
- Готово к отправке
- Код: S7103
214 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Офісний канцелярський степлер ТМ Eagle S7103 - має суцільно металевий корпус з пластиковою накладкою, що забезпечує якісне та комфортне скріплення офісних та інших документів.
- Пластикова основа степлера не дряпає поверхню столу і запобігає ковзанню;
- Передбачає використання скоби №24/6, 26/6;
- Максимальна величина скріплення - 20 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 65 мм;
- Стандартне і тимчасове зшивання.
- Розмір: Ш/Г/В 13 х 3,3 х 6,8 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Степлери |
| Особливості | З ергономічними вставками |
| Тип скоб | №24 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 20 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 65 |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 214 ₴



