Степлер металический скоба №24/6‚ №26/6, мощность 28 листов Eagle S6083B
- Готово к отправке
- Код: S6083B
183 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Офісний металевий канцелярський степлер ТМ Eagle S6083B з пластиковими вставками.
- Пластикова основа степлера не дряпає поверхню столу і запобігає ковзанню;
- Передбачає використання скоб №24/6‚ 26/6;
- Максимальна величина скріплення - 25 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 51 мм;
- Стандартне зшивання, тимчасове зшивання і скобозабивання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Степлери |
| Особливості | З ергономічними вставками |
| Тип скоб | №24 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 28 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 51 |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 183 ₴



