Степлер метал-пластик скоба №24/6, №26/6, мощность 20 листов жевто-голубой Eagle SOFTouch, 5001
- Нет в наличии
- Код: 5001
137 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Степлер TM EAGLE 5001 - має пластиковий корпус з унікальним металевим механізмом, який забезпечує на 50% легше натискання для скріплення документів.
- Передбачає використання скоб №24/6, та №26/6;
- Максимальна величина скріплення - 20 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 35 мм;
- Класичний спосіб згинання скоб.
Державна символіка уособлює державний суверенітет України, верховенство та незалежність і конституційні цінності України, традиції та культуру українського народу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 20 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 35 |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип скоб | №24 |
| Тип | Степлери |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
Информация для заказа
- Цена: 137 ₴



