Офісний канцелярський степлер ТМ Eagle S7101 - має металевий механізм з пластиковим корпусом, що забезпечуює якісне та комфортне скріплення офісних та інших документів.
- Пластикова основа степлера не дряпає поверхню столу і запобігає ковзанню;
- Передбачає використання скоб №24/6, 26/6;
- Максимальна величина скріплення - 20 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 48 мм;
- Стандартне зшивання.
- Розмір: Ш/Г/В 13 х 3,5 х 5,6 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 20 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 48 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип скоб | №24 |
| Тип | Степлери |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
Информация для заказа
- Цена: 163 ₴





