Компактний канцелярський степлер ТМ Eagle 5002 - має металевий механізм з напів-прозорим пластиковим корпусом, забезпечує якісне скріплення офісних та інших документів.
- Пластикова основа степлера не дряпає поверхню столу і запобігає ковзанню;
- Передбачає використання скоб №10;
- Максимальна величина скріплення - 10 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 58 мм;
- Стандартне зшивання і скобозабивання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Степлери |
| Тип скоб | №10 |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 10 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 58 |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 119 ₴



