Степлер мини пластиковый скоба №24/6‚ №26/6‚ мощность 10 листов Eagle 868
- Готово к отправке
- Код: 868
52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компактний канцелярський міні степлер ТМ Eagle 868 - має металевий механізм з пластиковим корпусом забезпечує якісне скріплення офісних та інших документів.
- Пластикова основа степлера не дряпає поверхню столу і запобігає ковзанню;
- Передбачає використання скоб №24/6, 26/6;
- Максимальна величина скріплення - 10 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 19 мм;
- Стандартне зшивання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 10 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 19 |
| Материал корпуса | Метал+пластик |
| Тип скоб | №24 |
| Вид | Міні |
| Тип | Степлери |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
Информация для заказа
- Цена: 52 ₴



