Циркуль металический в пластиковом футляре + грифели 2 мм SC01002C 727546
- Готово к отправке
- Код: 727546
73 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У школі або в інституті для виконання креслень та інших завдань може знадобитися готовальня. Це набір спеціальних креслярських інструментів. Циркуль метал в пластиковому футлярі + грифелі SC01002LC 727546.
До набору входить металевий циркуль висотою 11 см. На кінці однієї ніжки розміщена голка для фіксації інструменту, на кінці другої ніжки — грифель, який при потребі можна замінити на новий. Циркуль використовують для креслення кіл, дуг кіл, вимірювання відстаней тощо.
У готовальні також футляр з додатковим грифелем. Усі предмети розміщені в невеликому пластиковому футлярі, тому їх зручно переносити й можна не хвилюватися, що якийсь окремий предмет загубиться.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 5 мм |
| Длина | 120 мм |
| Материал изготовления | Пластик, Металл |
| Тип | Циркуль |
| Пользовательские характеристики | |
| Пишущий узел | Грифель 2 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 2мм |
| Пишучий вузол | Грифель 2 мм |
| Количество предметов | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
Информация для заказа
- Цена: 73 ₴



