Портфель пластиковый A4 Economix на застежке 1 отделение, фактура Вишиванка синий E31641-02
- Готово к отправке
- Код: E31641-02
150 ₴
135 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портфель пластиковий формату А4. Закривається за допомогою застібки-замка, є ручка. Зручний для перенесення документів, запобігає їх пошкодженню і забрудненню.
| Матеріал | поліпропілен |
| Товщина пластику, мкм | 700 |
| Формат | А4 |
| Кількість відділень | 1 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Economix |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Портфель |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Пластмасса |
| Количество отделений | 1 |
| Отделения | 1 основное |
| Цвет | Синий |
| Ручки | Одна |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особливості | Застібка |
| Формат | A4 |
| Товщина (мкм) | 700 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Тип поверхні | Тиснена |
| Кількість відділень | 1 |
| Основные атрибуты | |
| Формат папки | А4 |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴



