Портфель-коробка Eco-Eagle А4 на 1е відділення чорний 5040-01
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Портфель |
| Материал | Пластмасса |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Черный |
| Ручки | Одна |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Формат | A4 |
| Особливості | Бокс |
| Товщина (мкм) | 700 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Черный |
| Тип поверхні | Матова |
| Кількість відділень | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 86 ₴



