
Глобус світу політичний діаметр - 320 мм україномовний масштаб 1:30 000 000 GMP.320п.
- Готово к отправке
- Код: GMP.320п.
1 280 ₴
1 152 ₴
Під час вивчення географії дуже зручно використовувати глобус. Це модель земної кулі, яка допомагає більш наглядно уявити розташування країн, щоб зрозуміти причини становлення їхньої культури, побуту, ставлення до країн-сусідів, географічне положення щодо водойм, пустель, гір тощо. Всі ці нюанси допомагає зрозуміти глобус.
Глобус Марко Поло – продукт українського виробництва. Він відрізняється від аналогів відмінною якістю друку. Кожна мінімальна деталь, дрібний текст та умовні позначки добре читабельні та зрозумілі. При цьому глобуси виготовлені з урахуванням масштабів. Масштаб 1:30 000 000
Політичний глобус Марко Поло – ідеальний подарунок для школяра
Політичний глобус допомагає вивчити земну кулю з точки зору країн. Тут позначені всі країни світу з їх дійсними кордонами, вказані їх столиці та найбільші міста. Кожна країна позначена яскравим кольором, тому кордони добре розрізняються. Масштаб
Такий глобус є незамінним аксесуаром на уроці географії, знадобиться у вивченні історії. Часто глобусу купують на подарунок дітям, які люблять пригоди, та дорослим, які обожнюють мандри по світу.
Дана модель політичного глобусу дуже популярна завдяки ряду переваг:
- Діаметр 32 см – найбільший розмір глобусу з цієї серії. Великий масштаб дозволяє краще розгледіти всі деталі
- Матеріал – якісний міцний пластик. Основа виготовлена у чорному кольорі, який додає глобусу стильний та стриманий зовнішній вигляд. Карта надрукована на спеціальному папері, який має підвищену зносостійкість.
- Легке очищення від пилу. Матеріал глобуса дозволяє очищувати його поверхню за допомогою сухої м’якої тканини, яка не пошкоджує принт
- Вага глобуса близько 1 кг. Його можна поставити на будь-яку поверхню – робочий стіл, парта, полиця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marco Polo |
| Страна производитель | Украина |
| Вид карты | Политическая |
| Расположение | Настольное |
| Языки | Украинский |
| Поверхность | Гладкая |
| Материал | Пластик |
| Материал изготовления подставки | Пластик |
| Подсветка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Диаметр | 320 мм |
| Высота | 450 мм |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Розвивальні |
| Матеріал | Пластик |
- Цена: 1 152 ₴



