Лоток вертикальный сборной на 3 секции пластиковый черный TY668-01
- Готово к отправке
- Код: TY668-01
218 ₴
207 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лоток канцелярський вертикальний на 3 секціі для зберігання і сортування паперів і документів. Дозволяє зручно і компактно зберігати робочі документи в порядку. Виконаний в оригінальній формі, і має передній борт на якому при необхідності можна нанести стікер з інформацією. Підходить для паперів форматом до А4. Матеріал - полістирол.
Характеристики
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Расположение | Настольное |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Вид | Вертикальный |
| Размеры | |
| Длина | 255 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 310 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Лоток |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 207 ₴



