Канцелярський пластиковый степлер ТМ DELІ Е0327.
- Пластикова основа степлера не дряпає поверхню столу і запобігає ковзанню;
- Передбачає використання скоб:
- № 24/6 (2-25 аркушів)‚ № 26/6 (2-25 аркушів)
- Максимальна величина скріплення - 25 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 50 мм;
- Два способи згинання скоб;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 25 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 50 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип скоб | №24 |
| Особливості | З ергономічними вставками |
| Тип | Степлери |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
Информация для заказа
- Цена: 188 ₴



