
Пенал шкільнй Disney Fairies 1 відділення, 2 відвороти без наповнення 20*13,5*4см фиолетовый 930517
- Готово к отправке
- Код: 930517
221 ₴
199 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пенал шкільний Disney Fairies 1 віділення 2 відвороти без наповненя 20*13,5*4см фіолетовий 930517
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 13.5 см |
| Длина | 19.5 см |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 4 см |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Особливості | З відворотами |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴



