Настільний металевий багатофункціональний органайзер підійде дя зберігання письмового приладдя та різноманітних канцелярських дрібниць в одному місці. Оригынальний дизайн та довговічність забезпечують органайзеру гідне місце на будь-якому письмовому столі.
- Матеріал: металева сітка.
- Колір: чорний.
- Дно: суцільне.
- Кількість відділень: 4.
- Форма: прямокутна.
- Розмір: 22х14х13 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 4 |
| Размеры | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Черный |
| Кількість відділень | 4 |
| Конструкція підставки | Пенал із висувними елементами |
Информация для заказа
- Цена: 417 ₴



