Підставка-органайзер металева сітка 4 в 1 чорна 7023
Розміри:
ширина - 20 см
грибина - 10 см
висота - 10 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Органайзер |
| Колір | Черный |
| Кількість відділень | 4 |
| Конструкція підставки | Пенал |
| Матеріал | Метал |
Информация для заказа
- Цена: 272 ₴



