- 12-розрядний
- Дворівнева пам'ять
- Клавіша операції підвищення ціни
- Клавіша зміни знаку числа
- Клавіша видалення останньої відображеної цифри
- Клавіша "00"
- Перемикач "Кількість знаків після коми"
- Перемикач "Режим округлення"
- Акрилове покриття
- Пластмасові клавіші
- Захист від залипання клавіш
- Алюмінієва вставка (кришка)
- Автовимкнення живлення
- Літієва батарея живлення
- Сонячна батарея
- Колір: сірий
- Розміри (Ш х Д х В): 140 x 176 x 46 мм
- Вага: 194 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brilliant |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Длина | 176 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Толщина | 46 мм |
| Вес | 194 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Черный |
| Тип | Бухгалтерський |
| Розрядність | 12 |
| Ширина, мм | 140 |
| Висота | 176 |
| Товщина, мм | 46 |
Информация для заказа
- Цена: 583 ₴



