Калькулятор 12 розрядний 158x203x31 мм CITIZEN CDS-888 TII
- Клавіша операції підвищення ціни
- Двохрівнева пам'ять
- Літійова + сонячна батарея живлення
- Клавіша знака числа
- Пластмасові клавіші
- Акрилове покриття
- Клавіша видалення останньої цифри, що відображається
- Клавіша "00"
- 12-розрядний
- Розміри: 158 x 203 x 31 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Citizen |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Длина | 203 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Толщина | 31 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Черный |
| Тип | Бухгалтерський |
| Розрядність | 12 |
| Ширина, мм | 158 |
| Висота | 203 |
| Товщина, мм | 31 |
Информация для заказа
- Цена: 946 ₴



