Калькулятор 8 розрядний 100x70x12мм CITIZEN SLD200NR
- 8-розрядний
- Літійова + сонячна батарея живлення
- Однорівнева пам'ять
- Гумові клавіші
- Розміри: 98x62x9,8 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Citizen |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Кишеньковий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Черный |
| Тип | Простий калькулятор |
| Розрядність | 8 |
| Ширина, мм | 70 |
| Висота | 100 |
| Товщина, мм | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 219 ₴



