Калькулятор 8 розрядний 114x69x14мм CITIZEN LC-310-NR
- 8-розрядний
- Однорівнева пам'ять
- Автовимкнення
- Літійова батарея живлення
- Розміри: 114 x 69 x 14 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Citizen |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Длина | 114 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Толщина | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Черный |
| Тип | Простий калькулятор |
| Розрядність | 8 |
| Ширина, мм | 69 |
| Висота | 114 |
| Товщина, мм | 14 |
Информация для заказа
- Цена: 207 ₴



