
Портфель 2 відділення на блискавці 35см*29см ПВХ 5600-00 рожевий
- Готово к отправке
- Код: 5600-00р
129 ₴
116 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портфель із ручками від виробника Eco-Eagle – це яскравий дизайн, практичні матеріали та зручний формат. Його можна використовувати для школи або додаткових занять, щоб переносити невелику кількість речей.
Портфель виготовлений із міцного поліестеру, тому прослужить тривалий час. Виріб має 2 ручки та одне відділення, що закривається на блискавку. Збоку також є додаткова кишеня із замком-блискавкою. Розміри аксесуару – 23 х 31 см. У ньому можна переносити папери А4 формату, альбом для малювання, зошити, папки, письмове приладдя тощо. Виріб представлений у двох кольорах – рожевому та блакитному.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Винил |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 1 основное, Наружные отделения |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 350 мм |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Формат папки | А4 |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | На блискавці |
Информация для заказа
- Цена: 116 ₴



