
Портфель 2 відділення на блискавці 35см*29см ПВХ 5600-00 блакитний
- Готово к отправке
- Код: 5600-00б
129 ₴
116 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портфель із ручками від виробника Eco-Eagle – це яскравий дизайн, практичні матеріали та зручний формат. Його можна використовувати для школи або додаткових занять, щоб переносити невелику кількість речей.
Портфель виготовлений із міцного поліестеру, тому прослужить тривалий час. Виріб має 2 ручки та одне відділення, що закривається на блискавку. Збоку також є додаткова кишеня із замком-блискавкою. Розміри аксесуару – 23 х 31 см. У ньому можна переносити папери А4 формату, альбом для малювання, зошити, папки, письмове приладдя тощо. Виріб представлений у двох кольорах – рожевому та блакитному.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Портфель |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Винил |
| Количество отделений | 2 |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке, Наружные отделения |
| Цвет | Голубой |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Нет |
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Формат папки | А4 |
| Особливості | На блискавці |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 116 ₴



