Офісний канцелярський діркопробивач ТМ Eagle P7121 металевий з пластиковою вставкою.
- Пробивна потужність 25 аркушів, відстань між пробитими отворами 80 мм;
- Укомплектований пластиковою лінійкою розділення на формати паперу;
- Зручний пластиковий резервуар для паперових решток;
- Діаметр пробитого отвору - 5,5 мм;
- Розмір: Ш/Г/В 11,5 х 8,2 х 5,5 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Металл |
| Цвет | Черный |
| Максимальное количество листов | 25 шт |
| Диаметр пробитого отверстия | 5.5 мм |
| Расстояние между пробитыми отверстиями | 80 мм |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Антискользящая подошва | Да |
| Количество пробиваемых отверстий | 2 |
| Размеры | |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Высота | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
| Материал корпуса | Метал+пластик |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 25 |
| Діаметр пробитого отвору (мм) | 5.5 |
| Відстань між пробитими отворами (мм) | 80 |
| Кількість пробиваємих отворів | 2 |
| Колір | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 216 ₴





