Офісний канцелярський діркопробивач ТМ Eagle металевий з пластиковою вставкою.
- Пробивна потужність 30 аркушів, відстань між пробитими отворами 80 мм;
- Укомплектований пластиковою лінійкою розділення на формати паперу;
- Зручний пластиковий резервуар для паперових решток;
- Діаметр пробитого отвору - 5,5 мм;
- Розмір: Ш/Г/В 10.5 х 10,5 х 11 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Фиксатор | Да |
| Размеры | |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між пробитими отворами (мм) | 80 |
| Діаметр пробитого отвору (мм) | 5.5 |
| Кількість пробиваємих отворів | 2 |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 30 |
| Материал корпуса | Метал+пластик |
| Колір | Черный |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
Информация для заказа
- Цена: 361 ₴





