- 8-розрядний
- Однорівнева пам'ять
- Клавіша зміни знаку числа
- Гумові клавіші
- Захист від залипання клавіш
- ПВХ(полівінілхлоридна)-обкладинка
- Автовимкнення живлення
- Літієва батарея живлення
- Сонячна батарея
- Колір: чорний
- Розміри (Ш х Д х В): 62 x 98 x 10 мм
- Вага: 34 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brilliant |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип | Простой калькулятор |
| Вид | Карманный |
| Разрядность | 8 |
| Размеры | |
| Длина | 83 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Вес | 34 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота | 62, 98 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Черный |
| Розрядність | 8 |
| Ширина, мм | 62 |
| Товщина, мм | 10 |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴



