Дерев'яні міні-прищіпки з фігурками – оригінальна ідея для декорування, створення виробів.
Декоративні прищіпки - це дрібний, але стильний і яскравий елемент сучасного декору.
Прищіпки використовують у декупажі, скрапбукінгу, створюють гірлянди з фотографій або красивих картинок і т.д.
Прищіпками легко користуватися, їх можна довірити навіть дітям. Виготовлені з безпечних матеріалів.
Кілька ідей:
– закріпіть за допомогою прищіпок пам'ятні знімки або листівки на декоративному панно;
– прикрасьте букет квітів, квітковий кошик та інші флористичні композиції;
– оформіть міні-прищіпками листівку в техніці скрапбукінгу;
– використовуйте для створення декоративних мініатюр або дитячої гри;
– декоруйте подарунковий пакет.
Довжина – 25 мм.
Ширина - 8 мм.
Товщина - 4 мм.
Кількість - 60 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Количество в упаковке | 60 шт |
| Материал | Дерево |
| Применение | Рукоделие |
| Тип | Зажим |
| Размеры | |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 25 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розміри | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 56 ₴






