
Прищіпки для декору дерев’яні з сердечками асорті 35мм 10шт №11, 850101
- Готово к отправке
- Код: 850101
48 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дерев'яні міні-прищіпки з фігурками – оригінальна ідея для декорування, створення виробів.
Декоративні прищіпки - це дрібний, але стильний і яскравий елемент сучасного декору.
Прищіпки використовують у декупажі, скрапбукінгу, створюють гірлянди з фотографій або красивих картинок і т.д.
Прищіпками легко користуватися, їх можна довірити навіть дітям. Виготовлені з безпечних матеріалів.
Кілька ідей:
– закріпіть за допомогою прищіпок пам'ятні знімки або листівки на декоративному панно;
– прикрасьте букет квітів, квітковий кошик та інші флористичні композиції;
– оформіть міні-прищіпками листівку в техніці скрапбукінгу;
– використовуйте для створення декоративних мініатюр або дитячої гри;
– декоруйте подарунковий пакет.
Довжина – 35 мм.
Ширина - 10 мм.
Товщина - 7 мм.
Кількість - 10 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Материал | Дерево |
| Применение | Рукоделие |
| Тип | Зажим |
| Размеры | |
| Высота | 7 мм |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов | 10 |
| Кількість в упаковці | 10 |
Информация для заказа
- Цена: 48 ₴



