Готовальня на 5 предметів у пластиковому футлярі. Комплектація: циркуль металевий 14 см, кронциркуль 9.5 см, насадка з універсальним тримачем, запасний грифель у пеналі, стругачка, пластиковий футляр із кришкою. Призначений для креслярсько-графічних робіт олівцем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 140 мм |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип | Готовальня |
| Пользовательские характеристики | |
| Пишущий узел | Грифель 2 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 2мм |
| Пишучий вузол | Грифель 2 мм |
| Количество предметов | 5 |
| Кількість в упаковці | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість предметів | 5 |
Информация для заказа
- Цена: 104 ₴




