Оригінальна, змінна штемпельна подушка Colop E/2300 гарантує не менше 3000 чітких відбитків. Подушки заправлені синьою фарбою на водній основі із вмістом гліцерину.. Фарбу можна придбати в нашому магазині.
Змінна подушка до Colop Colop 2360, 2300.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Colop |
| Страна производитель | Австрия |
| Вид продукции | Штемпельная подушка |
| Геометрия оттиска | Прямоугольник |
| Материал | Пластик |
| Размеры | |
| Высота | 8 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Описание штемпельной краски | |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір чорнил | синій |
| Основа | Водна |
Информация для заказа
- Цена: 129,20 ₴



