Термосумка + пластиковий бокс для їжі Tiger Girlie Girle 1723 підходить дітям від 5 років. Сумка призначений для зберігання і транспортування продуктів. Найкраще підходить для дітей шкільного віку, які багато часу проводять годині по за межами дому. На протязі дня зберігає продукти в теплі або холоді. В комплекті іде пластиковий лоток на 2 відділення з кришкою, яка легко відкривається навіть дітьми. Лоток виготовлений зі спеціального високоякісного харчового пластику, не передбачений для транспортування рідких продуктів. Сумка з середини виготовлена з термо зберігаю чого матеріалу і має кишеню для серветок, то що. Сумка має ремінь для носіння на плечі. Термосумки Tiger виробляються з високотехнологічних матеріалів зі спеціальним водовідштовхувальним покриттям, що дозволяє використовувати їх при будь-яких погодніх умовах. При цьому структура і властивості матеріалу не піддаються змінам, що гарантує високу міцність шкільних рюкзаків і відсутності неприємних запахів. А основними перевагами сумок Tiger, безумовно, є їх антибактеріальні властивості. Легко чиститися від бруду.
- Основні характеристики:
- Розмір лотка : 23х15х4 см.
- Розмір сумки : 27х19х8 см.
Виробник Tiger Enterprise Corporation (Кван Тонг, Гонконг) є світовим лідером по виробництву пеналів, ранців і шкільных сумок, які зарекомендували себе високою якістю і надійністю!
- Основні характеристики:
- Розмір лотка : 23х15х4 см.
- Розмір сумки : 27х19х8 см.
Виробник Tiger Enterprise Corporation (Кван Тонг, Гонконг) є світовим лідером по виробництву пеналів, ранців і шкільных сумок, які зарекомендували себе високою якістю і надійністю!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiger |
| Страна производитель | Гонконг |
| Тип | Сумка |
| Пол | Для девочек |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 27 см |
| Высота | 19 см |
| Глубина | 8 см |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Особенности термосумки | Влагозащита, Герметическая подкладка |
| Пользовательские характеристики | |
| Особливості | З ланчбоксом |
| Вид | Термосумка |
| Матеріал | Поліестер |
Информация для заказа
- Цена: 352 ₴



