Готовальня 5 предметів для кресленя S02005I
Циркуль під грифель 2 мм
циркуль-балеринка під грифель 2 мм
запасний грифель в пеналі
точилка для грифеля
перехідник під чорнографітний олівець
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип | Готовальня |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов | 5 |
| Пишущий узел | Грифель 2 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 2мм |
| Кількість в упаковці | 5 |
| Пишучий вузол | Грифель 2 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість предметів | 5 |
Информация для заказа
- Цена: 118 ₴



