Готовальня 8 предметів:
- цикуль металевий 120 мм,
- грифелі 0,5мм
- олівець механічний
- ластик
- трикутник
- косинець
- транспортир
- лінійка 15 см
- Упаковка: пластиковий футляр з кришкою.
- Призначений для креслярсько-графічних робіт олівцем.
- Може бути використаний в геометрії, кресленні, для навігації та інших цілей.
- Підійде для школярів середніх і старших класів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aihao |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип | Готовальня |
| Пишучий вузол | Грифель 0,5 мм |
| Кількість предметів | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов | 8 |
| Пишущий узел | Грифель 0,5 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 0,5мм |
| Кількість в упаковці | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴



