
Циркуль металевий в пластиковому футлярі грифель 2 мм Peppy Pinto S01001A
- Готово к отправке
- Код: S01001A
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Циркуль металевий іде в окремому футлярі, що робить його більш безпечним та універсальним, оскільки він не зашкодить речам чи дитині, якщо та необережно діставатиме інструмент з сумки. Є різноманітні кольори від зеленого до рожевого. Довжина інструмента – 12 см, має незгінну ніжку та грифель 2мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Peppy Pinto |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 120 мм |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип | Циркуль |
| Цвет | Зелёный |
| Пишучий вузол | Грифель 2 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Пишущий узел | Грифель 2 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 2мм |
| Количество предметов | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴



