Компактний канцелярський степлер Letack 3611А - має металевий механізм у пластиковому корпусі, забезпечує якісне скріплення офісних та інших документів.
Пластикова основа степлера не дряпає поверхню столу і запобігає ковзанню;
корпус із удароміцного ABS-пластику
всі механічні частини металеві
контейнер для запасних скоб у нижній частині корпусу
максимальне завантаження 50 скоб
віконце контролю наявності скоби
глибина закладання паперу 43 мм
розмір 97x23x44 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 95 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 43 |
| Тип | Степлери |
| Основные | |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 10 |
| Тип скоб | №10 |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴




