Степлер - має пластиковий корпус з металевим механізмом, забезпечує якісне скріплення офісних та інших документів.
- Передбачає використання скоб №24/6, або №26/6;
- Максимальна величина скріплення - 12 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 25 мм;
- Класичний спосіб згинання скоб;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Прорезиненная ручка | Да |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 45 мм |
| Длина | 65 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
| Материал корпуса | Метал+пластик |
| Вид | Міні |
| Особливості | Міні |
| Тип | Степлери |
| Основные | |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 12 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 25 |
| Тип скоб | №24 |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
Информация для заказа
- Цена: 56 ₴



