- 12-розрядний
- Дворівнева пам'ять
- Клавіша операції підвищення ціни
- Клавіша зміни знаку числа
- Клавіша видалення останньої відображеної цифри
- Клавіша "00"
- Перемикач "Кількість знаків після коми"
- Перемикач "Режим округлення"
- Пластмасові клавіші
- Захист від залипання клавіш
- Автовимкнення живлення
- Літієва батарея живлення
- Сонячна батарея
- Колір: синій
- Розміри (Ш х Д х В): 157 x 200 x 31 мм
- Вага: 224 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brilliant |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Толщина | 31 мм |
| Вес | 224 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Тип | Бухгалтерський |
| Розрядність | 12 |
| Ширина, мм | 157 |
| Висота | 200 |
| Товщина, мм | 31 |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴



