Фартук для детского творчества LAS-69543 размер L (57*44см) желтый 929997ж
- Готово к отправке
- Код: 929997ж
112 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Фартух з нарукавниками для дитячої творчості призначений для дітей розмір L (57*44см) . Виготовлено з водовідштовхуючої тканини: 100% поліестер. Товар не містить шкідливих та токсичних речовин. Безпечний при використанні за призначенням. Товар відповідає санітарно-епідеміологічним нормам. Зберігати в сухому місці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDER |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 57 см |
| Ширина | 44 см |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Без рукавів |
| Розміри | 57х44 см |
Информация для заказа
- Цена: 112 ₴



