
Фартук для детского творчества AS-69542 размер M (51*40м) зеленый 929998з
- Нет в наличии
- Код: 929998з
112 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Фартух з нарукавниками для дитячої творчості розмір M. Виготовлено з водовідштовхуючої тканини: 100% поліестер. Товар не містить шкідливих та токсичних речовин. Безпечний при використанні за призначенням. Товар відповідає санітарно-епідеміологічним нормам. Зберігати в сухому місці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDER |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 51 см |
| Ширина | 40 см |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Без рукавів |
| Розміри | 51х40 см |
Информация для заказа
- Цена: 112 ₴



