
Закладки з клейким шаром набір 18х50 мм Economix Fun Pencils 40 шт. пластикові асорті E20968
- В наличии
- Код: E20968
23 ₴
22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Закладки з клейким шаром Economix Fun - це серія закладок яку можна використовувати не тільки по прямому призначенню, а й для творчості. Зокрема створення листівок, плакатів, постерів, міні інсталяцій та ін. Яскраві та веселі дизайни: навчайся, працюй, твори -завжди в гарному настрої. Закладка не випаде з вашої книги або документа, поки ви самі не вирішите її прибрати. Клей не залишає слідів після відклеювання і дозволяє неодноразово переклеювати листочок. Закладки ідіально підходить для виділеніе інформації. На закладці можна робити помітки. В наборі два кольори закладок в комбінації жовтий + блакитний, та зелений + рожевий кольори по 20 шт. кожного.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Economix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Размеры | |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Стікери-закладки |
| Особливості | Неонові кольори |
| Кількість кольорів | 2 |
| Вид | Стрілки |
| Кількість листів | 40 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різнобарвний |
| Розміри, мм | 15х50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 22 ₴



